شبکه های اجتماعی

فیلم آموزشی :آموزش فوت و فن نصب دوربین مداربسته

  • 17 آبان 1397
  • 32185
  • 73

 

دنبال این هستی نصب وراه اندازی دوربین های مداربسته را یادبگیری و وارد بازار کار شوید اما نمیدانیدباید از کجاوچطور شروع کنید.

آیا شما میخواهید نصب دوربین مداربسته را آغاز کنیدویا اینکه میخواهید تخصصتان را بالا ببرید واز رقیبانتان پیشی بگیریدولی نمیدانید که چجوری واز کجا شروع کنید؟

 

چندبار تاالان شده که میخواستید نصب دوربین مداربسته را یادبگیریدودربازار کار شروع به کار کنید ولی نمیدانید از کجا وچطور باید شروع کنید؟

 

چندبار تا الان شده که خواستید به آموزشگاه بروید تا نصب دوربین مداربسته را یادبگیریدولی چون هزینه های آن بسیار زیادبوده از این کار منصرف شدید؟

 

یا اینکه به آموزشگاه رفتیدوچون به شما درسهای فقط به حالت تئوری یاد دادند،هنوز به صورت عملی نمیدانید که چطور اینکار انجام میشودومیخواهید به صورت کاملا عملی این کار را یادبگیرید وانجام دهید؟

 

یا اینکه اگر نصاب دوربین های مداربسته هستید ولی فقط نصب دوربین آنالوگ را بلد هستیدومیخواهید دیگر کارهای دوربین های مداربسته مانند نصب دوربینipوانتقال تصویر را هم یادبگیرید ولی نمیدانیدچطور میتوانید تخصصتان را به صورت یکجا بالا ببرید؟

 

حالا چقدر دنبال آموزشی بودید که بتواندقدم به قدم نصب دوربین مداربسیته را بهتون یادبده واگر سوالی داشتید ویا اگر مشکلی درکارتان پیش آمد،یک سیستم پشتیبانی درکنارت باشه تا بتونی سوالات را بپرسی ومشکلات را که درحین کاربرات پیش میاد آنها راحل کنید.

 

ویدیوی زیر معرفی دوره آموزش نصب دوربین مداربسته:

 

 

 

دوست عزیز برای اینکه بتوانید به عنوان یک نصاب حرفه ای وکار بلد تو بازار کار کنیداین موارد زیر را حتما باید یادبگیرید:

1-کارشناسای کردن یک محل برای نصب وراه اندازی

2-نصب وراه اندازی دوربین آنالوگhd

3-نصب وراه اندازی دوربین هایipتحت شبکه

4-تنظیمات دستگاهdvrبه صورت حرفه ای

5-انتقال تصویر دوربین های مداربسته به روش های مختلف(برروی موبایل،برروی کامپیوتر،از طریق اینترنت)

 

تو دوره آموزش فوت وفن نصب دوربین مداربسته تمام مواردی که برای نصب وراه اندازی دوربین های مداربسته نیاز دارید یاد خواهید گرفت وهمچنین یادمیگیرید برای شروع کار چطور بازاریابی انجام دهید وپروژه بگیرید.

 

مواردی که دراین دوره آموزشی یادخواهیدگرفت...........

 

1-درقسمت صفر بهت یادمیدم که چطور یک محل را کارشناسی کنیدوآن را برای نصب آمده کنیدوبدونی برای آن مکان چه نوع دوربینی نیاز است.

 

2-درقسمت اول بهت یادمیدم که چطور بتوانی نصب دوربین های آنالوگHDرا انجام دهید وتنظیماتی که برای دستگاهdvrنیاز هست به صورت حرفه ای انجام دهید

 

3-درقسمت دوم کار را به صورت حرفه ای تر یادمیگیرید،یاد میگیری کهچطور نصب دوربین مداربستهip راانجام دهید وتمام تنظیمات آن چه برروی کامپیوتر چه برروی دستگاهnvrبه راحتی به صورت حرفه ای خودتان انجام دهید

 

3-درقسمت سوم بهت یاد میدم که اگر دریک مکانی نصب دوربین مداربسیته انجام دادیدبعد از نصب چطور انتقال تصویر دوربین های مداربسته را برروی کامپیوتر وهم موبایل انجام دهید چه در داخل شبکه داخلی وهم از طریق اینترنت.

 

4-درقسمت چهارم که بیشترین دوستان همین قسمت را دوست دارند که یک پروژه به صورت کاملا عملی انجام دادیم در حالی که احساس خواهید کرد که در این پروژه شرکت کردید وکنار دست خودم باهم نصب دوربین را از ابتدا تا انتها انجام میدهیم وتصاویر را برروی مانیتور بالا می آوریم.

 

وخیلی موارد دیگر از جمله نصب وراه اندازی دوربین های پانوراما،دستگاههای هایبریدوغیره.....................که درمجموعه خواهید دید

 

دراین مجموعه باروشی که یادمیگیری، میتونی برای یک ساختمان(چه ویلا چه یک مغازه وچه ساختمانهای بزرگ چندطبقه)ازابتدا کارشناسی کنید و بعد نصب وراه اندازی دوربین های مداربسته را انجام دهید وتصاویر را بر روی مانیتور بالا بیاورید.

 

خبری از تئوری نیست .....به صورت صددرصد زنده وعملی

 

بعداز یادگیری نصب دوربین مداربسته چطور میتوانید شروع به کار کنید؟

دوست عزیز اگرفقط بلدید که با فازمتر برق مثبت ومنفی را تشخیص بدهیدمیتوانید نصب دوربین مداربسته را هم به راحتی یادبگیریدونیاز نیست برای شروع کار چیزی بیشتر بلد باشید

به دوصورت زیرمیتوانید کار کنید:

میتوانید به صورت مستقل کار کنید .

ویا اینکه به عنوان نصاب برای دیگران کار کنید.

پیشنهاد میکنم بعد از مدتی که برای دیگران به صورت نصاب کار کردید وتجربه به دست آوردیدجداشوید وبه صورت مستقل برای خودتان کار کنید.چون وقتی که مستقل باشیدمیتوانید درپروژهایتان هم سودی از فروش وهم سود نصب داشته باشی درآمدتان دریک پروژه تقریبا 2الی 3برابر ویا حتی بیشتر کنید

 

مدرس این دوره کیست؟

محمدوحیدآبادی

که بیش از 10سال است که نصاب وفروشنده سیستم های امنیتی میباشد وپروژهای بسیارزیادی تا الان انجام داده ومجموعه آموزش فوت وفن نصب دوربین مداربسته را براساس تجربیاتی که در این مدت چند سال داشته به شما آموزش میدهد.

ما حداقل چندین پروژه درماه انجام میدهیم وشغلمان همین کار است.

 

 

تو دقیقا همان کاری را یادمیگیری که خود ما دقیقا داریم با این روش نصب دوربین را برای ساختمانهای اداری،مسکونی،تجاری،کارخانه ها و......انجام میدم.تو هم میتوانی این کار را انجام دهید ومیلیونها تومان هم درآمد داشته باشید

 

 

(درمجموعه آموزش فوت وفن نصب دوربین مداربسته هرآنچه برای نصب وراه اندازی دوربین های مداربسته نیاز داری را یادخواهیدگرفت)

 

 

 

 

نظر برخی از خریداران این مجموعه که لطف کردن نظرشان را اعلام فرمودند:

نظر آقا مهیار عزیز

 

نظر آقای عیسی زاده

 

نظر آقای خدایی

 

نظر آقای مهدی وساتی

 

نظرآقای بذرافکن

 

نظر آقا سجادروانشاد

 

mehdi parsafar

سلام دوستان و مدیر محترم سایت.من دوروز پیش پکیج اموزشی دوربین رو از همین سایت خریداری کردم فقط میتونم بگم که واقعا محشره و دستتون درد نکنه.کیفیت ویدیو ها عالیه و نحوه اموزش هم واقعا از صفر شروع میشه.برای منکه اصلا هیچ اطلاعاتی نداشتم در این زمینه خیلی مفید بوده و قراره تا چند روز دیگه برای خونه خودمون و فامیلمون یک دستگاه ببندم.البته اینم بگم که این چند روز از مدیر سایت خیلی سوال پرسیدم و در اسرع وقت ایشون پاسخ دادن بهم و پشتیبانی خیلی عالی و قوی بوده.
تشکر میکمم از مدیر سایت

 

علی قادری

سلام مهندس عزیز
خیلی متشکرم از ویدئوهای بسیار مفیدتون. من آموزش دوربین مدار بسته، اعلام حریق ، دزدگیر رو از سایتتون تهیه کردم و واقعا عالی بودن. اعتماد بنفس نصب هر کدوم از اینها رو الان در خودم می بینم. اخیرا هم آموزش انتقال تصویر از طریق آنتن و درب برقی رو تهیه کردم که مطمئنم مثل سه تای قبلی بسیار عالی هستن. همچنین از ویدئوهای رایگان شما از جمله آموزش نصب سیستم صوتی بسیار سپاسگذارم. خداوند بزرگ به شما جزای خیر بده ان شاءالله.
با تشکر

 

فرشادحیدری

سلام و خسته نباشید میگم به مهندس وحید آبادی عزیز.
بنده آموزش برق ساختمان ،ایفون تصویری،دوربین مدار بسته،دزدگیر اماکن رو خریداری کردم و واقعا راضی هستم چون اموزش هاشون انصافاً تکه و باعث شده باهاشون کسب درامد کنم.خیلی از اقای وحید ابادی متشکرم بابت زحماتشون.
و مشتاقانه منتظر آموزش در مورد نصب و تعمیرات کولر گازی ایشون هستم و اولین خریدار پکیجشون هستم اگر در این زمینه قصد اموزش گذاشتن داشته باشن.

 

محمدشاپوری

ممنون جناب وحید آبادی
من دارم مدرک سیستم های حفاظتی از فنی و حرفه ای می گیرم و مبلغ 860 هزار تومان پرداختم متاسفانه سطح آموزشی بسیار پایین هست برخلاف آموزشگاه های آزادی که توی تهران دیدم ولی از روی ناچار رفتم این آموزشگاه : چون میگند مدرک اش معتبر هست و وام میدن 20 میلیون و.. که نمی دانم راست می گویند یا نه !!
آن کسی که به من آموزش می دهد گمان نکنم توی عمر اش nvr دیده باشد فقط dvr اموزش میده که دی وی ار مبحث اش راحت هست فقط سیم کشی اش داستان دارد ! خلاصه کاش زودتر با سایت شما آشنا می شدم !! به نظر من کسی که آموزش میده بایدنصاب باشه و سابقه داشته باشه نه کسی تجربه ی خیلی کمی داره فقط آمده پول بگیره از ملت !!
در کل ازتون سپاسگزارم و امیدوارم اموزش تان بیشتر و جامع تر بشه

 

 

حوزه نصب دوربین مداربسته یک کار خدماتی است ومردم همیشه نیازمند خدمات خواهند بود چون وقتی که یک نصبی را انجام میدهی بعد از نصب هم میتوانی بابت خدماتی که به مشتری میدهی هزاران تومان دستمزد دریافت کنید.

 

دوست عزیز بعد از یادگیری این مجموعه تو تنها نخواهی بود پشتیبانی100درصد برای تو خواهد بودباخیال راحت میتوانیدوارد بازاراینکارشوید.

 

گارانتی محصول100%:

دوست عزیزاین مجموعه آموزشی دارای گارانتی100درصدی میباشد،یعنی اگر این دوره آموزشی را تهیه کردید ونصب دوربین مداربسته را یادنگرفتید ونتوانستید توبازارکار نصب دوربین مداربسته را انجام دهیدکه البته احتمال0درصد وجود دارد،تمام پول شما با احترام پس داده خواهد شد وآموزشها هم به صورت رایگان برای خودتان نگه دارید

دوست عزیز این گارانتی را گذاشتم تا بتوانید با اطمینان کامل خریدتان را انجام دهید

 

یادآوری............

دوست گرامی شما در این مجموعه آموزشی نصب دوربین مداربسته را به صورت اصولی وعملی یادخواهید گرفت وهمچنین یادخواهید گرفت که چگونه میتوانید برای محصولات خود بازاریابی وفروش انچام دهیداز جمله مواردی که یادمیگیرید نصب دوربینip؛انتقال تصویر دوربین های مداربسته،نصب وبرنامه ریزی دوربین گردان؛نصب دوربین آنالوگ وگارگاه عملی  وخیلی مواردی زیاد دیگر.

 

این آموزش چگونه به دستان میرسد؟

این مجموعه آموزشی دانلودی است وبه محض خرید میتوانید فایلهای آموزشی رادانلود کنید وشروع به یادگیری بپردازید.

 

مراحل خرید به صورت24ساعته اینترنتی

2-برای پرداخت آنلاین از دکمه پایین خرید نسخه دیجیتال استفاده نمایید .

4-همچنین اگر در پرداخت اینترنتی مشکل دارید با شماره زیر تماس بگیرید تا بسته آموزش از طریق پست برایتان ارسال شود.

09103790842

خرید محصول فیلم آموزشی :آموزش فوت و فن نصب دوربین مداربسته
فیلم آموزشی :آموزش فوت و فن  نصب دوربین مداربسته

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 14

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
da sh در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خدمت برادر بزرگوار آقای وحید آبادی
استاد در انتقال تصویر آیپی استاتیک روی لپ تاپ ، اینترنت اکسپلورر نمیاره دی وی آر روو
تصویر ها بر روی نرم افزار cms بصورت آی پی استاتیک میاره
اما گوگل کروم با ie tab میاره دستگاه دی وی آر رو اما برای دوربینا مینویسه افزونه پشتیبانی نمیشود راه حلی وجود داره ؟

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

برای دیدن تصاویر روی مرورگر اینترنت ایکسپلورر این ویدیو را مشاهده نمایید

فیلم آموزشی:آموزش تنظیمات اینترنت ایکس پلورر برای نمایش تصاویر دوربین های مداربسته 

اکثر دستگاهها با این افزونه ie tabاکی هستند.مرورگر کروم را آپدیت نمایید

پاسخ

کامران احمدی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام .. دوستان همه گفتنی ها رو گفتن .. فقط در یک کلام با این مبلغ چنین آموزش کاملی رو هیچ جایی نمی تونین پیدا کنین ..جناب وحید آبادی خسته نباشین و دست مریزاد..امیدوارم همیشه تنتون سالم و برکت روز افزون در زندگیتون جاری باشه..

من این محصول را در تاریخ 1398/03/16 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقای احمدی عزیز

سپاسگزارم نظرتان را اعلام فرمودید

خوشحالم آموزشها موردپسند شما واقع شده.

انشاالله در همه جنبه های زندگی موفق و پیروز باشید

پاسخ

amin bahraini در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام مهندس
یک مشکل با یک NVR و دوربین های IP دارم
الان NVR 2 سال هست که بدون مشکل کار میکرد اما جدیدا تصویر یک دوربین توی چند کانال تکرار میشه
دستگاه رو ریست کردم اما درست نشد.
مشکل ممکنه از چه جایی باشه؟

من این محصول را در تاریخ 1397/11/02 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام

دوربین را به صورت دستی برای یک کانال اد کنید،به صورت اتومات ادش نکنید

با اینکار ببینید درس میشود

پاسخ

محمد رضا رحیمی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

مشکل حل شد.مشکل از نتم بود.سپاس فراوان

من این محصول را در تاریخ 1398/02/09 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقای رحیمی

اکی 

خدارا شکر

موفق باشید

پاسخ

محمد رضا رحیمی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.من بسته دوربین مدار بسته رو خریداری کردم ولی در صفحه سفارشات من روی بخش های مجموعه دوربین مدار بسته میزنم چیزی دانلود نمیشه.مشکل چیه؟

من این محصول را در تاریخ 1398/02/09 خریده ام

mehdi parsa در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام مهندس ، خدا قوت ، ممنون بابت تمام زحماتتون ،من سبد خریدم رو شارژ کردم (برای اولین بار ) ولی هنوز در پروفایلم 0 تومان ثبت شده ، امروز هم آخرین روز تخفیف هستش ، لطفا راهنمایی بفرمایید

من این محصول را در تاریخ 1398/02/01 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام

ممنون

این مورد درست شد میتوانید از آن استفاده نمایید

موفق باشید

پاسخ

amin bahraini در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام اقای وحید ابادی
من تقریبا تمامی دوره های شما رو تهیه کردم و واقعا خوشحالم که با سایت شما و خودتون آشنا شدم ، علاوه بر اینکه دوره ها بسیار کامل بودند در تلگرام هم کاملا بنده رو پشتیبانی کردید
بلحاظ فنی دوره های فوق العاده ای بودند و توی کار من (نصب سیستم حفاظتی ) در عرض 1 ماه من کاملا با تمامی همکارا و فروشنده ها تفاوتم رو احساس کردم بصورتی که الان مشکلی واسه ی کسی پیش بیاد به من زنگ میزنن
البته علاوه بر دوره های شما مقاله های سایتتون و مقاله های زیادی خوندم
واقعا باید ازتون تشکر کنم بابت تهیه دوره های با این کیفیت

من این محصول را در تاریخ 1397/11/02 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا امین عزیز

خداراشکر

ممنون وسپاسگذارم نظرتان را اعلام فرمودید

انشاالله همیشه درهمه جنبه های زندگی موفق باشید

پاسخ

سیدمصطفی مهدوی در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خدمت شما
چون تا حالا انتقال تصویر کار نکردم یه چند جا از ویدئو مبهم بود
سوال1:اگر ما پورت دستگاه یا موبایل را در مودم خود تعیین کنیم چطور میشود با یک مودم(اینترنت) دیگر در یک جای دیگر به صورت لایو ببینیم؟(چون در ویدئو شما هم تنظیمات نتورک و هم تنظیمات مودم خودتان را با دستگاه هم رنج کردید و اینترنت دیگری دیده نشد و گوشی موبایل هم از همون وای فای استفاده میکرد)
سوال2:در مورد گردان خودکار دوربین گردان هم چیزی فرمایش نکردید(یعنی پس از نصب خودش اتومات گردان هست؟)

من این محصول را در تاریخ 1397/11/24 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام خدمت شما دوست عزیز

درآموزش اگر دقت کرده باشید برای اینکه تصویر از جای دیگر دیده شود،اینترنت وایفای در موبایل خاموش شد واینترنت سیم کارت یا همان دادها فعال شد.

دربخش دوم آموزش دوربین گردان،تمام تنظیمات مربوط به دوربین برای چرخش اتومات یا نقطه دادن آموزش داده شده است.

دوباره آموزشها را بادقت نگاه کن،سوالی بود درخدمت هستم.

پاسخ

Mahmood Moosavian pour در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد
میشه بفرمایید چه نوع دوربین هایی با چه کیفیت هایی برای چه نوع دستگاه هایی مناسبه؟
یکم سردرگم شدم

من این محصول را در تاریخ 1397/11/14 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

سلام آقا محمودعزیز

برای نصب دوربین بستگی به آن مکانی دارد که قصد اجرای آن را دارید.

همیشه برای نصب دوربین برای یک مکانی اول آنجا را کارشناسی میکنید وبعد نوع تجهیزات را برای آن مکان انتخاب میکنید

مثلادوربینhdآنالوگ، دستگاهhdرا میخواهدویا دوربینipدستگاهipیا همانnvrرا میخواهد

 

پاسخ

shahab shb در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام مهندس وحیدآبادی...واقعا عالیه آموزشهاتون
یه سوال داشتم ازتون...تو این پکیج نحوه داکت زنی و سیم کشی دوربین ها هم آموزش داده شده؟
اگه میشه یه آموزش بزارین جداگانه برای نحوه سیم کشی اصولی تا کار رو تمیز در بیاریم
با تشکر

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

بخشی از آموزش همین کار عملی هست

پاسخ

مصطفی اعلایی در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

من این محصول رو خریداری کردم ، چجوری استفاده کنم؟ چیکار کنم فیلمارو دانلود کنم؟

من این محصول را در تاریخ 1397/11/20 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقای اعلای عزیز

برای دانلود آموزشها به پنل کاربریتان بخش سفارشات من مراجعه فرمایید.

پاسخ

amin bahraini در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام مهندس جان
چندتا سوال داشتم گفتم بپرسم شاید واسه بقیه دوستان هم مفید باشه
1-میشه یک دوربین رو بصورت مستقیم به تلوزیون وصل کرد بدون DVR؟
2-میشه آژیر به dvr وصل کرد ؟ مثلا motion detect رو فعال کنیم و هروقت تحرکی دید آژیر بزنه؟

من این محصول را در تاریخ 1397/11/02 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقای بهرینی عزیز

1-بله میشود یک دوربین را مستقیم به تلویزیون وصل کردکه البته دوربین های آنالوگ قدیم را میتوان وصل کرد دوربین های جدید کهhdهستند نمیتوان وصل کرد.

2-درمورد سوال دوم انشاالله به زودی یک آموزشی در این رابطه درسایت قرار خواهم داد

موفق باشید

پاسخ

میثم بهدانی در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و احترام خدمت شما استادوحید ابادی عزیز
وقتی به طور تصادفی با سایت ابرالکترونیک اشنا شدم اصلا فکرنمیکردم مباحث اموزشی مطرح شده توی دوره هاتون، تا این حد کاربردی و مفید باشه
بعد از اینکه دوره نصب دوربین مداربسته رو تهیه کردم و کیفیت اموزش رو دیدم در خرید دوره نصب دزدگیر و نصب ایفن تصویری شکی نداشتم و بلافاصله اونارو هم تهیه کردم
نکته مهم دیگه لطف شما در پاسخ به سوالاتم و همچنین اموزشهای رایگان داخل سایت بود که خودش کلی ارزش داشت
از شما بابت کمک هاتون سپاسگزارم و ارزوی سلامتی دارم برای شما

من این محصول را در تاریخ 1397/09/04 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا میثم بهدانی عزیزsmiley

سپاسگذارم نظرتان را اعلام فرمودیید

شما لطف دارید.

انشاالله همیشه سلامت و موفق باشید.

پاسخ

farzad hemati در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام میخواستم بدونم مدت زمان این فیلم اموزشی ک میفروشین چقد هس؟

من این محصول را در تاریخ 1397/11/19 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام واحترام

تقریبا5ساعت

ولی برای یادگیری هیچ وقت زمان مهم نیست،محتوا مهم هست.

پاسخ

Mahmood Moosavian pour در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

ممنون از پاسخ قبلی.
من سر پروژه مانیتور ندارم ولی لپتاپ هس.
برای اینکه بخوام وارد تنظیمات dvr یاnvr بشم چطور با کابل hdmi میتونم از لپتاپ بعنوان مانیتور استفاده کنم و صفحه مدیریت دستگاه رو از لپتاپ ببینم؟

من این محصول را در تاریخ 1397/11/14 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

خواهش میکنم

دستگاهdvrویاnvrچون حالت خروجی hdدارد ولپ تاب هم حالت خروجی hdدارد،پس نمیتوان دستگاه را به وسیله کابلhdmiبه لب تاب وصل کرد.فقط تنها راهش این است که از طریق کابل شبکه تصاویر را مدیریت کنید.

پاسخ

Mahmood Moosavian pour در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

ممنون از جواب. متشکرم

من این محصول را در تاریخ 1397/11/14 خریده ام
پاسخ

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

خواهش میکنم

پاسخ

Mahmood Moosavian pour در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام. دستگاههای xvr به جه صورت هست؟ چطور میشه دوربین آیپی بهش متصل کرد

من این محصول را در تاریخ 1397/11/14 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام

دستگاههای xvrیا همان هایبریدانواع تکنولوژی دوربین های مداربسته را ساپورت میکند(HTVI-HDCVI-AHD-IP).

درداخل منوی دستگاه میتوان نوع ورودی را برای کانالهای دوربین انتخاب کرد.

پاسخ

احسان لری جعفرآباد در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مهندس گرامی تقدیر و تشکر میکنم از مطالب و فیلم های مفیدتون واقعا فیلمهاتون خیلی مفید هست و من به شخصه استفاده زیادی ازشون کردم

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلای آقای جعفرآباد

خداراشکر آموزشها درکسب وکارتان مفید بودند

موفق باشید

پاسخ

king kong در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

خیلی گرونه مثلا اگه آموزشاتون 30 هزار تومن بود میتونستم بخرم

محمد رحیم زاده در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام مهندس رحیم زاده هستم پکیج رو ازتون خریدم فایل رو دانلود کردم اما باز نمیشه و زیپ هست با حجم 142 مگ میخوای اکسپورت کنی ارور میده ممنون میشم راهنمایی کنید. درضمن فایل رو برام ایمیل کردین

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقای رحیم زاده عزیز

با کامپیوتر به راحتی باز میشوند، اگر با موبایل میخواهید استخراج کنید،از نرم افزار7ziper استفاده نمایید،این نرم افزار هرنوع فایلی را به راحتی استخراج میکند.

با شماهم جهت راهنمایی تماس گرفته ولی پاسخ ندادید.

موفق باشید.

پاسخ

محمد بهزاد براتی
محمد بهزاد براتی در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد وحید ابادی
به جرات میتونم بگم خداشاهده سایت شما و مطالبتون و فیلم های اموزشی در اینجا از بهترین های ایرانه . نامبر وان مثل خودتون . انشاله سلامت و تندرست باشید.

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا محمد بهزاد عزیز.

خواهش میکنم.

سپاسگزارم نظرتان را اعلام فرمودید.

انشاالله همیشه موفق و سلامت باشید.

پاسخ

امیر مرتضایی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام ممنون از سایت خوبتون عالی

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام

سپاسگذارم.

موفق باشید

پاسخ

محمدمهدی دهستانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام. من ماهی 3500 دارم قسط میدم حتی گم میارم. کاش پول داشت کارتونو خریداری میکردم. به والله قسم ندارم. از نظرات فهمیدم اموزشتون عالیه. اگه بتونید بدون هزینه در اختیارم بذارید قول شرف میدم 100 تومان براتون بعد کسب درآمد از این کار براتون واریز کنم + خرید برق ساختمان
نظر قبلی هم گفتم ندارم بودجه کافی. بدهکارم دنبال کار پردرآمدم
دوربین مدار بسته رو دوست دارم اما وقت نمیکنم برم کلاسی یا جایی اموزش ببینم این کار شما منو راه میندازه
ممنون میشم کمکم کنید به عنوان برادر

من این محصول را در تاریخ 1397/08/19 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

پاسخ شما از طریق ایمیل داده شد

پاسخ

Alireza Mohamadi در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام من چطوری میتونم نصب دوربین و بخرم بعد 20 درصد کم کنیم چقد هزینش میشه

من این محصول را در تاریخ 1397/08/07 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز.

20درصدبه صورت هدیه بعداز خریداز طرف ما به شما داده میشود که میتوانید برای خریدهای بعدی از آن استفاده نمایید ومبلغ کمتری بپردازید

پاسخ

سجاد روانشاد در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

من هم سلام می کنم خدمت جناب آقای وحید آبادی به خاطر این آموزش های کاملا کاربردیشون.من دو تا از پکیج های آموزشی دوربین و دزگیر رو گرفتم و کاملا راضی هستم.
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1397/07/18 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

سلام آقاسجادعزیز.

سپاسگذارم که نظرتان را اعلام کردید.

خداراشکرمیکنم آموزشها موردپسندشما واقع شده.

موفق و پیروزباشید

پاسخ

فرشاد محمدی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و خسته نباشید میگم به مهندس وحید آبادی عزیز.
بنده آموزش برق ساختمان ،ایفون تصویری،دوربین مدار بسته،دزدگیر اماکن رو خریداری کردم و واقعا راضی هستم چون اموزش هاشون انصافاً تکه و باعث شده باهاشون کسب درامد کنم.خیلی از اقای وحید ابادی متشکرم بابت زحماتشون.
و مشتاقانه منتظر آموزش در مورد نصب و تعمیرات کولر گازی ایشون هستم و اولین خریدار پکیجشون هستم اگر در این زمینه قصد اموزش گذاشتن داشته باشن.

من این محصول را در تاریخ 1397/05/23 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا فرشادمحمدی عزیز

سپاسگذارم که نظرتان را اعلام کردید.smiley

خداشکر میکنم آموزشها برایتان سودمند واقع شده وکسب درآمدی برایتان ایجادشده.

انشاالله آموزش کلرگازی هم به زودی ارائه خواهدشد.

موفق وپیروز باشید

پاسخ

علی قادری در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام مهندس عزیز
خیلی متشکرم از ویدئوهای بسیار مفیدتون. من آموزش دوربین مدار بسته، اعلام حریق ، دزدگیر رو از سایتتون تهیه کردم و واقعا عالی بودن. اعتماد بنفس نصب هر کدوم از اینها رو الان در خودم می بینم. اخیرا هم آموزش انتقال تصویر از طریق آنتن و درب برقی رو تهیه کردم که مطمئنم مثل سه تای قبلی بسیار عالی هستن. همچنین از ویدئوهای رایگان شما از جمله آموزش نصب سیستم صوتی بسیار سپاسگذارم. خداوند بزرگ به شما جزای خیر بده ان شاءالله.
با تشکر

من این محصول را در تاریخ 1397/01/31 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

سلام دوست گرامی

سپاسگذارم نظرتان را اعلام کردیدblush

خدارشکر میکنم آموزشها برایتان سودمند واقع شده

انشاالله همیشه درپناه خداوند متعال باشید.

موفق وپیروز باشید.

پاسخ

فرشاد محمدی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

عالی بود اموزش ها امیدوارم موفق باشید.و یه اموزش پیشنهاد میدم قرار بدین اونم اموزش نصب و تعمیرات کولر گازی هستش که واقعاً لازمه

من این محصول را در تاریخ 1397/05/23 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست گرامی

خواهش میکنم.انشاالله شما هم همیشه موفق وسلامت باشید.ممنون که اطلاع رسانی کردیدانشاالله این آموزش هم درسایت قرار خواهدگرفت.

پاسخ

علیرضا خواجه صالحانی
علیرضا خواجه صالحانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام سایت پر محتوایی دارید...سوالم اینه که آموزش های شما میتونه سریع و واضح و دور از هیچ گونه مشکلی و انتقال مطالب و تجربیات رو داخل این آموزش تصویری به مخاطب داشته باشه...

من این محصول را در تاریخ 1397/07/20 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

تمام آموزشهای سایت به صورت صددرصد عملی میباشد هیچ تعوری درکار نیست.

مثلا در این مجموعه گفته شده که انتقال تصویر دوربین های مداربسته را یادمیگیرید،یعنی به صورت کاملا تصویری وعملی میبینید که چطور اینکار انجام میشودوشما میتوانید برای هرمکانی که خواستید بدون هیچ مشکلی انتقال تصویر را انجام دهید.

موفق باشید.

پاسخ

امین امینی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

عالیه
دمتون گرم
خسته نباشی

من این محصول را در تاریخ 1397/05/14 خریده ام

مازی کیوان در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشید.من آموزش فوت و فن تصب دوربین مداربسته رو خریدم و پرداخت هم با موفقیت انجام شد و کد رهگیری هم بهم داد ولی وقتی از سایت خارج شدم دیگه لینک ها رو پیدا نکردم..یعنی نمیدونم الان چجوری لینک ها رو برگردونم..لطفا کمک کنید..ممنون

من این محصول را در تاریخ 1397/02/26 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا مازی کیوان عزیز

تشکر فراوان از شما که این محصول آموزشی را خریداری کردید.امیدوارم این آموزش موردپسندشماواقع شود.

برای دانلود فیلم های آموزشی باید وارد قسمت پنل کاربریتان شود وبعد قسمت سفارشات من بروید واز آنجا فایلها را دانلود نماییدواین آموزشها به صورت مادام اللعمر در اکانت شما درسایت میباشند.

موفق باشید

پاسخ

مازیار کیوان نیا در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشید..من همین الان آموزش نصب دوربین مداربسته رو خریدم،پرداخت با موفقیت انجام شد ولی الان نمیدونم لینک ها کجا رفت وقتی سایت رو بستم..الان چجوری لینک ها رو پیدا کنم..لطفا کمک کنید

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا مازیار کیوان نیاعزیز

تشکر فراوان از شما که این محصول آموزشی را خریداری کردید.امیدوارم این آموزش موردپسندشماواقع شود.

برای دانلود فیلم های آموزشی باید وارد قسمت پنل کاربریتان شود وبعد قسمت سفارشات من بروید واز آنجا فایلها را دانلود نماییدواین آموزشها به صورت مادام اللعمر در اکانت شما درسایت میباشند.

پاسخ

کریم حردانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
ممنون از مطالب مفید و متفاوت سایت خوب شما
واقعا بنده از مطالب شما استفاده کردم... روز به روز هم شرایط آموزشها با آپدیتهای که برای محصولات میزارید بهتر وبهتر میشن

من این محصول را در تاریخ 1396/08/06 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا کریم عزیز

از شما تشکر فراوان دارم که نظرتان را اعلام کردید.

خیلی خوشحال هستم که آموزشها مورد پسنده شما واقع شده.وبرایتان آرزوی موفقیت دارم.

پیروزمندباشید.

 

پاسخ

علی قادری در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام.
من پک دوربین مدار بسته رو کامل نگاه کردم. خیلی ممنونم الان اعتماد بنفس اینکه یه دوربین مدار بسته آنالوگ یا آی پی نصب کنم و انتقال تصویر انجام بدم رو نسبتا بدست آوردم. بقیه ش میمونه خودم نصب کنم و تجربه کسب کنم. منتها مفاهیمی مثل آی پی استاتیک یا پی 2 پی، نحوه گزینش دوربین مناسب یا برندهای معتبر دوربین مدار بسته رو تو فیلمتون ذکر می کردید خیلی عالی تر م شد. با تشکر

من این محصول را در تاریخ 1397/01/31 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

سلام آقای قادری

خیلی خوشحال هستم که این مجموعه مورد پسند شما واقع شده.بله بعد ازیادگیری باید شروع به کار کنید تا تجربه کسب کنید تا دراین کار حرفه ای شوید.

دراین مجموعه هم ipولید وهم p2pبه طور کامل آموزش داده شده وبرندهای معتبر هم نام برده شده.احتمالا همه فیلم ها رادانلود نکردید. دوباره به پنل کاربریتان بروید وفیلم ها رادوباره دانلود نمایید.

موفق باشید.

 

پاسخ

علی قادری در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

خیلی ممنونم

من این محصول را در تاریخ 1397/01/31 خریده ام
پاسخ

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

سپاسگذارم آقای قادری عزیز

پاسخ

پیمان رهبر در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام مهندس فرض کنیم ما 6 تا دوربین نصب میکنیم مثلا 4 تا سمت راست و 2 تا سمت چپ برای تامین برق دوربینها از منبع مشترک استفاده کنیم بهتره یا بطور جداگانه برای هر دوربین وصل کنیم
و اگه بخواهیم از منبع مشترک استفاده کنیم وقتی انشعاب گرفتیم اختلالی در روند برق رسانی ایجاد نمیشه

من این محصول را در تاریخ 1396/12/22 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا پیمان عزیز

هرکدام مزیت های ومعایبی دارند.

اگر برق همه دوربین را یکی شوند از آداپتور مرکزی باید استفاده شودواگر آداپتور بسوزد همه دوربین ها قطع میشوند.در وصل کردن آداپتور مرکزی باید دقت زیادی در وصل کردن برق مثبت ومنفی کرد.چون اگر اشتباه وصل شود احتمال سوختن دوربین یا آداپتور وجود دارد.

ولی از لحاظ تجربه بهتر است برق هر کدام از دوربین ها جداگانه به وسیله آداپتور تامین شود.

موفق باشید

پاسخ

پیمان رهبر در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و خسته نباشید مهندس آموزشتون عالیه یکی دو جا گیر داشتم با دیدن این اموزش حل شد دمتون گرم فقط یه سوال داشتم اینکه من یه مغازه 5 تا دوربین نصب کردم یکیش که بیرون هست رنگ تصویرش صورتی شده تو تنظیمات رنگ هم نگاه کردم حل نشد مشکل از کبل تصویر هست یا چی ممنون

من این محصول را در تاریخ 1396/12/22 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا پیمان عزیز

خیلی خوشحال هستم که این آموزش برایتان مفیدواقع شده.

بایک دوربین دیگه جابه جا کنید ببینیدمشکل حل میشودیانه!

اگر مشکل حل شد خود دوربین ایراددارد؛ اگر نشد بایدفیش های bnc ویا کابل یا آداپتور را هم چک کنید.

ازطریق لینک زیراین فیلم آموزشی را حتما ببینید.

مشکلات دورلین های مداربسته پس از نصب وراه اندازی

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

ممنون مهندس عزیز از راهنمایی تان: جوابیه جواب هایتان بر اساس شماره:
1.چند نمونه جعبه تقسیم گرفتم در ابعاد 10 در 10 : که اصلا شبیه به آن چیزی که شما استفاده کردید نبود و نداشتند !! این جعبه تقسیم ها را از الکتریکی باید تهیه کرد یا جاهایی که سیتم های حفظتی می فروشند؟؟جعبه پلاستیکی ضد باران یعنی چی ؟ اسم جعبه تقسیم هست یا یک چیز جدا هست؟
2. منظورتان از چهار گوش چی هست؟منظور من این بود که چطوری به صورت گرد برش دادید چون خیلی تمیز در آمد !!
3.بله
4.ابن نوع led اسم اش چی هست؟ در صورت سوختن قطعه در مدار از کجا باید این نوع led را تهیه کرد؟
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

1-برای دوربین مداربسته بهتر است از جعبه تقسیم 12*12یا 12*15استفاده نماید.جعبه تقسیم را از لوازم برقی بایدگرفت.ضدباران یعنی اینکه آب داخل آن نفوز نمیکند وزمانی که درب جعبه بسته میشود یک نواری دور آن قرار دارد.

2-چهارگوش یعنی مربعی شکل.جعبه تقسیم مربعی بود.

3-به دستگاهdvrمیتوان یک ورودی آلارم مانندچشم دزدگیر وصل کرد ویک خروجی آلارگرفت مانند وصل کردن به آژیر.به غیر از این کارها میتوان یک منطقه تصویررا به دستگاه حساس کرد ودستگاه خروجی آلارم بدهد.مانندورودی درب یا پنجره.

4-ال ی دی معمولی ویا لیزری هستند.درلوازم الکترونیکی این نوع ال ی دی ها یافت میشوند.

موفق باشید.

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و خسته نباشید
چند سئوال:
1.توی فیلم آموزشی قسمت عملی: جعبه تقسیمی که استفاده کردید از چه نوعی بود؟ آیا جعبه تقسیم مخصوص دوربین داریم؟
2. جعببه تقسیم را چطور به صورت گرد برش دادید که تمیز درآ»د توی فیلم؟
3.توی قسمت alarm که زیر مجموعه alarm-in و alarm-out داره: کاربرد ابن 2 گزینه چی هست؟
4. ان led مادون قرمز که توی دوربین برای دید در شب استفاده میشه از چه نوعی است؟ ایا همان ir کنترل تلویزیون است؟ یا نوع خاصی هست؟
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست گرامی

1-جعبه پلاستیکی ضدباران،جعبه تقسیم رابراساس نوع آداپتوروتعداد سیم های دوربین انتخاب میشود.

2-جعبه تقسیم چهارگوش میباشد.

3-آیا منظور ازalarmدردستگاهdvrمیباشد؟؟

4- باirتلویزیون فرق میکند.تقریبا حالت نورلیزری ایجادمیکند. مادون قرمز نوری است که دوربین مداربسته می تواند ببیند ولی انسان نمی تواند. هر چند دوربین های نظارت تصویری علاوه بر نور مرئی می توانند رنج تابش مادون قرمز با دامنه بالاتری  ببینند

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام بر مهندس بزرگوار
من یک دی وی ار no na,me گرفتم و شرکت دی وی ار برای انتقال تصویر رایگان اش (p2p) نرم افزار xmeye را معرفی کرده : مشکل اینجا هست که الان به صورت مستقیم وارد نرم افزار می شوم نه به صورت لوکال (یعنی یوزر و پس دارم): و زمانیکه از اینترنت 4g استفاده می کنم میگه دوربین ها افلاین هستند در صورتی که مودم روشن است و روی adsl هیچ مشکلی ندارد ! از ایرانسل سوال کردم میگویند ما هیچ محدودیتی نداریم برای انتقال تصویر و... !! حالا من ماندم مشکل از چی هست؟ آیا می تونه از دی وی ار باشه؟
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست گرامی

بله احتمالا مربوط به dvrباشد.فقطdvrهای برند p2pآنها مطمعن هستند. نونیم ها کار کردن آنها بین بایدونباید میباشد.

موفق باشید

پاسخ

محمد حاتمی کهنمویی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

من هر چه تلاش کردم رمز را که زدم یکی از مراحل اشتباه است میزنه چکار کتم

من این محصول را در تاریخ 1396/11/26 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

احتمالا یا نام کاربری یارمز عبور را اشتباده میزنید.

ازطریق فراموشی رمز عبور،رمز جدیدانتخاب کنید

 

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام وتشکر من میخوام دوربین و دی وی ار ار طوری تنظیم کنم که زمانیکه فقط جسمی را دوربین دید دی وی ار ضبط کند تا هارد ام زیاد پر نشه !! یکسری تنظیمات کردم ولی جواب نداد علت چی هست؟ توی عکس تنظیمات مشخص است: لطفا راهنمایی کنید»  فقط قسمت تنظیمات mode باید چه حالتی را بزارم؟ manual یا stop سپاس

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

مهندس : چرا راهنمایی نمی فرمایید !! مشکل من همچنان پا بر جا هست !!

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام
پاسخ

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

دوست عزیز پاسخ شما داده شد.

پاسخ

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام

بسته به هرنوع دستگاهیdvrویاnvrموشن دتکشن آن فرق میکند.

درعکس زیرمیتوانید روی کلید regionکلیک کنید تا منطقه حساسیت رامشخص کنید.ویا اینکه زمان قبل از شروع ویا بعد از شروع حرکت را میتوانید مشخص نماید.درجه حساسیتsensitivityکم یا زیاد کنید.درهمین عکس زیر میتوانید تشخیص حرکت راتنظیم کنید.

درعکس زیر تنظیمات روی حالت پیش فرض بزارید...

موفق باشید

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام چطور می توان این ارور را غیر فعال کرد؟ برای هارد هست مثل اینکه : من روی overwrite گذاشتم برای زمانیکه هارد پر شد خوداش overwrite کنه ولی الان این ارور ظاهر میشه و زمانیکه کنسل می کنم ارور را : دوباره ظاهر میشه و قطع نمیشه!! علت چیست؟

سپاس

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام

این گزینه  اطلاعات هارد رانمایش میدهد.برای غیرفعال کردن آن بایدواردتنظیمات دستگاهdvrشویدواز آنجااین گزینه راغیرفعال کنیدتا دیگر نمایش ندهد.

موفق باشید

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

ا سلام و خسته نباشید
فرض کنید دزدی در حیاط خانه ای هر شب وارد میشه و برای خوداش می چرخد !!! برای اینکه بفهمیم که دزد چه ساعاتی را وارد حیات خانه میشه باید فیلم ها دقیقه به دقیقه چک کنیم ! که خیلی زمان گیر و طاقت فرسا است !! آیا روشی هست که مثلا زمانیکه دزد وارد حیات شد دوربین هشدار بده یا لاگ بده (تایم ساعت)یا آژیر بزنه و…
اینها به چه چیزی ربط دارند ؟ به دی وی ار – دوربین یا ……؟ ایا قابلیت خاصی باید داشته باشند این تجهیزات؟
مثلا یک جا شنیدم که از pir و دوربین همزمان استفاده می کنند؟ یعنی زمانیکه pir تشخیص داد : دوربین ضبط می کند!!
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست گرامی

دستگاه dvrاین قابلیت رادارد که،اگرحرکتی دید شروع به ضبط کردن بکند،یعنی درحالتی که جلوی دوربین حرکتی انجام نشود ضبط متوقف میشود.

موفق باشید.

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
من میخوام جای یک دوربین را عوض کنم یعنی 5 متر جابه جاش کنم ولی سیم کم آوردم و میخوام سیم rg59 اضافه کنم !! برای اضافه کردن از چه نوع فیشی استفاده کنم با توجه به اینکه کواکسیال هست!
از فیش انتن تلویزیون(نری و مادگی) یا bnc (نری و مادگی)؟
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام

از فیش bncدوسرمادگی استفاده نمایید.

مانندشکل زیر.......

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

ممنون مهندس: کاربرد این نوع bnc چیست؟

پاسخ

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درپشت دستگاهdvrاگر خروجی ویدیو داشته باشد،میتوان بااین فیش به دوتا تلویزیون وصل کرد.و2تصویردردوقسمت داشت.

پاسخ

sghm Sghm2014 در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام جناب وحیدی آبادی شمس هستم این محصول جایزه بنده بود وبنده همانگونه که فرمودید خرید نمودم ولی الان نمیتونم دانلودش کنم و وقتی میزنم روی لینک اصلا فایلی برای دانلود نمیباشدبهم گفته بودید هرزمان میتونم دانل کنم لطفا راهنمایی کنید باتشکر شمس

من این محصول را در تاریخ 1396/11/06 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقای شمس عزیز

برای دانلودفایلها بایدواردپنل کاربریتان شویدوبعددرقسمت سفارشات من بروید ودرآنجا میتوانیدفیلمهای آموزشی رادانلودنمایید.

موفق باشید

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

مهندس سلام
من هر چی دوربین دام دیدم بی کیفیت بود نسبت به دوربین بولت علت اش چی هست؟

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام

اگررزولیشن آنها یکی باشد از نظرکیفیت تصویر باهم فرقی ندارند.

موفق باشید

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
مهندس فرض کنید میخواهید برای جایی دوربین نصب کنید قبل اش طرف میخواهد نمایی از ان چیزی که توی ذهن ما هست را توسط نقشه طراحی شده توسط ما ببیند که مثلا دوربین را برای چه زوایا یا جاهایی در نظر گرفتیم !! سئوال اینجا هست نقشه را به چه صورت باید طراحی می کنند با دست می کشند یا با نرم افزار؟آیا روش و اصولی دارد؟
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام

نرم افزارهای مختلفی برای ترسیم نقشه سیستم های مداربسته است که میتوان قبل از نصب دوربین مداربسته نقشه آن را طراحی کرد.از جمله :

1-نرم افزارmicrosoft office  visioکه کارکردن با آن خیلی راحت است.

2-نرم افزارconcept draw

3-نرم افزارautocad electrical

موفق باشید

پاسخ

کمال بهرامی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
ممنون از مطالب مفید و متفات ساید خوب شما
واقعا بنده از مطالب شما استفاده کردم
ان شاء الله همیشه پیشرفت داشته باشید و جزئ بهترین ها باشید
من دنبال فیلم آموزش کامل دوربین های تحت شبکه هستم ممنون میشم اگر برام بفرستید. اگر نفرسیتید بازم ممنون چون واقعا از سایت شما دوستان ابر الکترونیک استفاده کردم

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا کمال

خیلی خوشحال که مطالب سایت برای شما مفید واقع شده .

انشاالله شما هم همیشه موفق وپیروز باشید.

درهمین مجموعه آموزشی فوت وفن نصب دوربین مداربسته، آموزش نصب وراه اندازی دوربین های تحت شبکه؛آموزش داده شده است.

موفق باشید

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام بر شما
فرق بین دوربین های AHD و HDCVI و HDTVI جی هست؟ و کدام مدل بهتر است؟
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست گرامی

درکل فرقی باهم ندارند.

نسل اول دوربین های اچ دیHDCVIمیباشدکه مخصوص شرکت داهوا میباشد.

تمامی آنها باکیفیت 2مگاپیکسل تصاویرراانتقال میدهند.

درهرسه مورد برای انتقال تصویر از کابل کواکسیال استفاده میشود.

بدون تاخیر تصویرراانتقال میدهند.

موفق باشید

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام بر مهندس
تو بیشتر بانک ها دیدم که دوربین داخل کاور میزارند؟ ایا علت خاصی دارد؟ دوربین هایی که توی کاور میزارند معمولا از چه نوعی هست؟ آیا بخاطر باران و رطوبت داخل کاور میزارند؟ بیشتر دوربین ها ip67 و.. را دارند!
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا محمد

دوربین های داخل کاور از نوع صنعتی میباشند ودربرابر آب هوا آسیب پذیرهستندبه همین خاطر آنها راداخل کاور میزارند.

موفق باشید

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

ممنون از راهنمایی تان: بانک ها به چه دلیلی از دوربین صنعتی استفاده می کنند؟ مگر چه مزیتی نسبت به دوربین های ahd و.. دارد؟
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام
پاسخ

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

چون برروی آنها لنز جداگانه نصب میشود وقابلیت زوم وفوکوس دارندویک قسمت خاصی را میتوان با لنزدوربین نزدیک آورد.دوربین های قدیمی بانکها آنالوگ میباشند. ولی جدیدا بانکها آی پی کمرا میزارند.

موفق باشید

پاسخ

sghm Sghm2014 در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

باعرض سلام وادب خدمت جناب اقای مهندس وحیدابادی واعضای سایت ابرالکترونیک بااینکه چندماهی است درسایت عضوشدم درمسابقه شرکت کردم ولی باخوشحالی متوجه شدم اگر گفتن مسابقه واقعا مسابقه هستش وهیچ کلک وحیله ای وجود نداشت چون اصلا هیچ گونه اشناهی حضوری ویاتلفنی باجناب اقای وحیدی نداشته بودم تا امروز که به دلیل برنده شدن وباایمیلی که ازبنده شماره خواسته بودندبامن تماس گرفتن و تونستم با جناب وحیدابادی صحبت کنم ونحوه ی تحویل جایزه ی بنده را بمن گفتن واین اولین باری بود که دیدم سایتی مسابقه ای برگزارنموده وبدون پارتی بازی وآشنابودن باشخصی بهش تبریک گفتن وجایزه اش را دادن وبنده بیشتر خوشحالیم ازاین هست که سایت جناب وحید ابادی داره روصداقت وصمیمیت کارش را پیش میبره واین بزرگترین برگ برنده ی ایشان در کسب وکار اینترنتیشون هست وامیدوارم دراین راه همچنان موفق عمل نموده وهرروز شاهد پیشرفت ایشان باشیم باآرزوی سلامتی وطول عمر برای ایشان
باتشکربرنده ی این مسابقه
شمس

من این محصول را در تاریخ 1396/11/06 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقای شمس عزیز

خیلی خوشحالم که برنده مسابقه شدیدوتشکرفراوان که نظرتان رااعلام کردید،انشاالله همیشه شادوموفق باشید

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
شما توی فیلم اموزشی از چه برندی در مورد nvr استفاده کردید؟
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام

روشکارهمهnvrها به یک صورت میباشند تفاوتی باهم ندارند.این مدل درآموزش برندزتیکس میباشد.

موفق باشید

پاسخ

محمد بهزادی مقدم در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام بنظر من یکی از مهمترین عوامل موفقیت درنصب دوربین مداربسته تخصص لازم و کسب رضایت مشتری و خدمات پس از فروش ان میباشد.

با تشکر از شما جناب اقای وحید ابادی

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا محمد

باتشکرازشماکه نظرتان رااعلام کردید.

موفق باشید

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
جواب مسابقه تون داشتن دانش کامل. خلاقیت وکیفیت درکار وقیمت ومشتری مداری هستش

من این محصول را در تاریخ 1396/11/06 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست گرامی

خوشحالم که نظرتان رااعلام کردید.

امیدوارم برنده مسابقه شما باشید.

پیروزمندباشید

پاسخ

fazel asadi در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

به نظر من ابتدا تخصص لازم . سپس رضایت مشتری وخدمات پس از فروش.عامل مهم می باشد

من این محصول را در تاریخ 1396/11/02 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

باتشکرازشما که نظرتان را اعلام کردید.

انشاالله شما برنده مسابقه باشید.

باتشکر

پاسخ

محمد رضا اسکندری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
به نظر من خدمات پس از فروش به مشتری و اینکه در بحث حساب و کتاب با مشتری اگر انصاف و صداقت داشتبه باشیم بهترین عامل موفقیت خواهد بود

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا محمد

ممنون از شما که نظرتان رااعلام کردید.

امیدوارم برنده مسابقه شما باشید.

موفق باشید

پاسخ

محمد علی
محمد علی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
درموردجواب سوالی که درایمیل فرستادید،به نظرمن مهمترین عامل موفقیت درنصب دوربین مداربسته فقط خدمات پس از فروش عالی باشد باعث موفقیت درنصب دوربین مداربسته میباشد.

من این محصول را در تاریخ 1395/05/03 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا محمد

خوشحالم که در این مسابقه شرکت کردید و نظر ارزشمندتون رو نوشتید
امیدوارم که شما برنده این مسابقه باشید.

موفق باشید

پاسخ

میلاد جرجندی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

تخصص در نصب داشته باشیم و خدمات رسانیمان خوب باشد و عاشق کارمان باشیم

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا میلاد

خوشحالم که نظر ارزشمندتون رو اینجا نوشتید تا همه استفاده کنیم
امیدوارم که شما یکی از برندگان باشید

پاسخ

حسین جزایری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
مهمترین عامل موفقیت در نصب دوربین مداربسته چیست؟
کسب تجربه بالا و رضایت مشتری یکی از دو عامل مهم در موفقیت یک نصاب است ...

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا حسین

خوشحالم که در این مسابقه شرکت کردید و نظر ارزشمندتون رو نوشتید
امیدوارم که شما یکی از برندگان باشید .

موفق باشید

پاسخ

حسین جزایری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
مهمترین عامل موفقیت در نصب دوربین مداربسته چیست؟
کسب تجربه بالا و رضایت مشتری یکی از دو عامل مهم در موفقیت یک نصاب است ...

الهه محمدی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سنسور

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

انشاالله برنده مسابقه باشید.

موفق باشید

پاسخ

علی حسینی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

دوربین مدار بسته بخش مهمی از امنیت در دوران مدرن شده است، این دوربین ها می توانند نگرانی های افراد برای خانه، محل کار، موسسات و مغازه ها را برطرف کنند.با داشتن دوربین مدار بسته در محل، می توان مطمئن بود، اگر زمانی در محل مورد نظر، جرمی اتفاق افتاد، با استفاده از فیلم های دوربین مدار بسته بتوان، برای اثبات جرم اقدام کرد، دوربین ها به شناسایی مجرم نیز کمک می کنند. همچنین سبب می شوند تا کلیه حرکات و کارهایی که مجرم در محل، انجام داده است، دید و بررسی کرد. این موضوع به خصوص در سازمانهای کوچک بسیار مهم است زیرا آنها بیشتر در معرض خطر متقلبان و سارقان هستند، همچنین استفاده از دوربین موجب می شود تا بتوانند در طول روز محل کار یا سازمان را نیز زیر نظر داشته باشند، تا هرگونه مورد مشکوکی را سریع پیگیری کرده، از بروز جرم جلوگیری کنند.

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

ممنون که پاسخ را دادید.

انشاالله شما یکی از برندگان باشید.

موفق باشید.

پاسخ

m n در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.
من میخواهم این پکیج را حضوری بخرم .چه کاربایدبکنم
تشکر

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست گرامی

فروش فقط به صورت اینترنتی میباشدوفیلم های آموزشی هم به صورت دانلودی میباشند،یعنی به محض خرید میتوانید فایلها را درهمان لحظه دانلودکنید وشروع به یادگیری بپردازید.

موفق باشید

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

ممنون جناب وحید آبادی : ببخشید که زیاد سئوال می کنم
من دارم مدرک سیستم های حفاظتی از فنی و حرفه ای می گیرم و مبلغ 860 هزار تومان پرداختم متاسفانه سطح آموزشی بسیار پایین هست برخلاف آموزشگاه های آزادی که توی تهران دیدم ولی از روی ناچار رفتم این آموزشگاه : چون میگند مدرک اش معتبر هست و وام میدن 20 میلیون و.. که نمی دانم راست می گویند یا نه !!
آن کسی که به من آموزش می دهد گمان نکنم توی عمر اش nvr دیده باشد فقط dvr اموزش میده که دی وی ار مبحث اش راحت هست فقط سیم کشی اش داستان دارد ! خلاصه کاش زودتر با سایت شما آشنا می شدم !! به نظر من کسی که آموزش میده بایدنصاب باشه و سابقه داشته باشه نه کسی تجربه ی خیلی کمی داره فقط آمده پول بگیره از ملت !!
در کل ازتون سپاسگزارم و امیدوارم اموزش تان بیشتر و جامع تر بشه

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

خواهش میکنم دوست عزیز

برایتان آرزوی موفقیت دارم انشاالله.

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام خسته نباشید بر شما جناب وحید آبادی
چند سئوال داشتم لطفا راهنمایی فرمایید
1.لطفا یک نمونه متن قرار داد که نصاب با شرکت ها و...می بندند را قرار دهید: برای اینکه طرف دبه نکنه و...
2.توی اموزش هاتون در مورد ups دوربین توضیح ندادید ! میخواستم بدونم بعضی نصاب ها کنار دوربین یک جعبه تقسیم می گذارندو اداپتور دوربین داخل اش می گذارند !! ایا این راه اصولی هست؟ توی این موارد در مورد ups چه فکری می کنند؟یک موقع برق قطع بشه کلا دوربین ها از کار می افتند که!!
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

لطفا جواب بدید!

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام
پاسخ

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

آقا محمد پاسخ شما داده شد

پاسخ

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا محمد عزیز

1.اصولا برای قراردادبستن بایک شرکتی  باید اول بدانید که شرایط آن شرکت به چه صورت میباشد،ببینیدبا شرایط شما هم خوانی داردیانه! تابتوانید با آن شرکت قراردادببنید.

2-انشاالله آموزشupsجزبروزرسانی ها خواهد بود.برای دوربین ها، هم میتوان آداپتورمرکزی گذاشت وهم میتوان آداپتورجداگانه برای هردوربین گذاشت فرقی نمیکند!!برای اینکه اگر دوربین ها موقع قطع برق از کار نیفتند حتما بایدupsگذاشت. برایups گذاشتن ،بستگی به صاحب کاردارد که آیا میخواهد برای این کار هزینه کند!!!

موفق وسربلند باشید.

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

باز هم ممنون راهنمایی تان: راستی این بروز رسانی ها کی آمده می شود؟ و اینکه انهایی قبلا پکیج دوربین مدار بسته را خریدند باز باید بروزرسانی را بخرند یا رایگان در اختیار قرار می گیرد؟
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام
پاسخ

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

بروزرسانی ها برای خریداران کاملا رایگان میباشد.

به محض آماده شدن آموزشها اطاع رسانی خواهد شد.

موفق باشید.

پاسخ

محمد شاپوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام جناب وحید ابادی
توی قسمت توضیحات دی وی ار که در مورد منو ... توضیح داده بودید میخواستم بدونم ان دی وی ار 4 کاناله مار ک اش چی بود چون توی قسمت شبکه اش 3g داشت !!
دنبال دی وی ار با قابلیت 3g برای انتقال تصویر می گردم.
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/10/17 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقا محمد

بعضی ازnvrهاقابلیت 3gدارند که برای استفاده از3gباید یک تجهیزات دیگری به دستگاهnvrوصل کرد

که دستگاهای داهوا وزدیکس این قابلیت را دارند

موفق باشید

پاسخ

hamid heidari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
من این محصول رو امروز تهیه کردم.
آموزش ها کاملا عملی هست.
سوالم اینه
الان من اولین سفارش نصب رو گرفتم.
کارفرما میخواد سیستم مدار بسته رو روی کیس کامپیوترش نصب کنم
اما نمیدونم چطور میشه این کار رو انجام داد!!
لطفا راهنمایم کنید و بگید باید از چه طریق و وسایل و نرم افزاری باید این کار رو انجام بدم.
لطفا سریع پاسخ بدید زمان ندارم
تشکر فراوان

من این محصول را در تاریخ 1396/09/21 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست گرامی

باتشکر از شما که این مجموعه آموزشی را تهیه کردید.

ازچه نوع دوربینی استفاده میکندipیا آنالوگ؟

اگراز دوربین تحت شبکه استفاده میکندبا نرم افزارcmsمیتوانیدتصاویررابالا بیاورید.

اگرازدوربین آنالوگ استفاده میکندبایدبرروی سیستم کامپیوترکارتdvrنصب شودتابتوانیدتصاویررابرروی کامپیوتربالا بیاورید.

انشاالله موفق وپیروز باشید

پاسخ

علی مومنی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

من این محصول آموزشی را خریداری کردم واز حسابم پول کسر شد ولی چیزی به ایمیلم ارسال نشد

من این محصول را در تاریخ 1396/09/12 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام آقای مومنی گرامی

باتشکرازشما که این محصول آموزشی راخریداری کردید.

برای دانلودفایلهای آموزشی بایدواردپنل کاربری خود وبعد قسمت سفارشات من بروید ودرآنجا میتوانید فایلها رادانلودکنید

موفقوپیروزباشید

پاسخ

mohamad jahanzadeh در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
من این محصول آموزشی را امروز خریداری کردم اول خیلی دو دل بودم که آیا این محصول از صفر صفرآموزش میدهدیا نه. به هر حال این آموزش را خریداری کردم والان دارم این فیلم های آموزشی را گوش میدم واقعا از لحظه ای که بخواهید وارد این کار شوید آموزش داده شده است .کارگاه عملی واقعا عالی است چون نحوه نصب دوربین وداکت کشی و........را آموزش میدهد. وفقط یک درخواست داشتم از آقای وحیدآبادی که که در کارگاه عملی فقط در فضای داخل است در فضای بیرون هم آموزش دهید.
باتشکر فراوان از آقای وحیدآبادی

من این محصول را در تاریخ 1396/09/02 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست گرامی

خیلی خوشحال هستم که این محصول آموزشی برای شما مفید واقع شده است وانشاالله دراین کار موفق باشید

دربرروز رسانی انشاالله کارگاه عملی درفضای بیرون هم خواهیم داشت

موفق وپیروز باشید

پاسخ

mehdi parsafar در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام دوستان و مدیر محترم سایت.من دوروز پیش پکیج اموزشی دوربین رو از همین سایت خریداری کردم فقط میتونم بگم که واقعا محشره و دستتون درد نکنه.کیفیت ویدیو ها عالیه و نحوه اموزش هم واقعا از صفر شروع میشه.برای منکه اصلا هیچ اطلاعاتی نداشتم در این زمینه خیلی مفید بوده و قراره تا چند روز دیگه برای خونه خودمون و فامیلمون یک دستگاه ببندم.البته اینم بگم که این چند روز از مدیر سایت خیلی سوال پرسیدم و در اسرع وقت ایشون پاسخ دادن بهم و پشتیبانی خیلی عالی و قوی بوده.
تشکر میکمم از مدیر سایت .

من این محصول را در تاریخ 1396/08/23 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست گرامی

خیلی خوشحال هستم که این محصول آموزشی برای شما مفید بودوانشاالله درکارت موفق باشید

موفق وپیروز باشید

پاسخ

محسن رضای در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

من همین الان این مجموعه آموزشی را خریداری کردم.فیلم های اولی رادیدم خیلی عالی بود امیدوارم با این آموزش بتوانم نصب دوربین مداربسته را انجام دهم.
وممنون از آقای وحیدآبادی

من این محصول را در تاریخ 1396/08/11 خریده ام

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

سلام آقا محسن

خیلی ممنون از شما که این مجموعه آموزشی را تهیه کردیدوانشاالله با این آموزش خواهید توانست که وارد بازار نصب ورا ه اندازی دوربین های مداربسته شوید.

موفق وپیروز باشید.

پاسخ

reza H در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
این محصول دانلودی هست ویا از طریق پست ارسال میکنید

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست گرامی

این محصول وهمچنین تمام محصولات سایت به صورت دانلودی میباشندیعنی به محض خرید میتوانید آموزشها رادانلودکنیدوشروع به یادگیری بپردازید

موفق پیروزباشید

پاسخ

محمد بصیرت نیا
محمد بصیرت نیا در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

باسلام...تخفیف ب مناسبت عیدفطر رو لحاظ نکردید...

من این محصول را در تاریخ 1396/04/17 خریده ام

محمد علی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ گفته:
۰ ۱ | ۰

من این محصول را تهیه کردم خیلی آموزش ها عالی هسته . وکار خودم رو شروع کردم

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود فراوان دوست عزیزم.

خیلی خوشحالم این محصول برای شما مفید بود،انشاالله در کارت موفق باشی.

پاسخ

مطالب مرتبط