شبکه های اجتماعی

آموزش نصب کارت افزایشی برروی دستگاه سانترال

  • 28 بهمن 1396
  • 8171
  • 1

به نام خدا

نصب کارت افزایشی برروی دستگاه سانترال

اگر به عنوان نصاب دستگاهای سانترال وارد این صفحه شدید لطفا این مطلب را با دقت بخوانید.

یااینکه اگر هیچی از نصب سانترال نمیدانید پیشنهاد میکنم کلیک کنید وصفرتاصد نصب سانترال یا تلفن های داخلی را یادبگیرید.

 

فرض کنید دریک اداره دولتی یک دستگاه سانترال پاناسونیک با تعداد خطوط داخلی مشخصی نصب است یا اینکه خودتان دستگاه را نصب وراه اندازی کردید ،ودرآن اداره مثلا جدیدا یک اتاق برای نگهبانی ساخته شده و رئیس اداره میخواهد برای آن اتاق یک داخلی اضافه کند،حالااز شما میخواهد که این کاررا برای اوانجام دهید.

وشما طبق قراری که با رئیس گذاشتیدمیروید که کارتان را شروع کنید.اول از دستگاه سانترال شروع میکنید ودرب دستگاه را باز میکنیدو وقتی بررسی میکنید میبینید تمام داخلی های دستگاه پر است وتمام داخلی ها به اتاق ها وصل شده اند وجای برای اضافه کردن داخلی برای اتاق نگهبانی ندارد؛حالا به نظر شما چه کاری میتوان انجام داد؟؟

بله دوست عزیز اگر دستگاه سانترالی که قبلا نصب شده یا خودتان نصب کردید،3به8باشدیعنی اینکه تعداد خطوط ورودی شهری آن 3عدد وتعداد داخلی آن 8عددباشدوتمام داخلی ها و ورودی های شهری آن پر باشد یعنی اینکه از تمام خروجی های آن برای اتاق های استفاده کرده باشند؛به راحتی میتوان دستگاه سانترال پاناسونیک را به6*16ارتقاع دادوحتی به8*24هم میتوان افزایش داد،یعنی اینکه تعداد ورودی خط شهری را به 8عددرساند وخطوط داخلی آن راتا24عدد بیشتر کرد.

برای اینکه بتوانید تعداد خطوط شهری وداخلی را افزایش دهید باید از یک عدد کارت افزایشی استفاده نمایید وتعداد خطوط شهری وداخلی را بیشتر کردکه این کارت برروی دستگاه سانترال نصب میشود.دراینجا میتوانید به راحتی مشکل آن اداره را هم حل کنید وبرای اتاق نگهبانی یک داخلی به راحتی اضافه نمایید.

دوست عزیز دراین فیلم آموزشی که برای شما آماده کردم یاد میگیرید که چگونه میتوانید کارت افزایشی را برروی دستگاه سانترال نصب کنید وتعداد داخلی آن را از3*8به8*24افزایش دهید.

اگر میخواهید همین الان بفهمید که چطور میتوان یک کارت را برروی دستگاه سانترال نصب کردوتعدا خطوط شهری وداخلی آن را افزایش داد پیشنهاد میکنم همین الان این فیلم آموزشی را ببینید.

دوست عزیز بعد ازاینکه این فیلم آموزشی رادانلود کردید،پیشنهادمیکنم این فیلم را هم ببینید:چگونگی تماس داخلی ها بایکدیگر ومنشی دردستگاه سانترال

برای دانلود رایگان برروی لینک زیر کلیک کنید

آموزش نصب کارت افزایشی برروی دستگاه سانترال

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
علی عبداللهی
علی عبداللهی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

عالی بود ممنون
واقعا واقعیت را به تصویر کشیدید.
سایت عالی دارید.

ابرالکترونیک دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سپاسگزارم دوست عزیز.

پاسخ