شبکه های اجتماعی

5نکته مهم برای خرید ونصب دوربین های مداربسته

  • 2 دی 1396
  • 3986
  • 1

5نکته مهم برای خریدو نصب دوربین های مداربسته

نویسنده محمدوحیدآبادی مدیر وب سایت ابرالکترونیک دات کام

 

اگردرکار نصب دوربین مداربسته هستید باید این را بدانید که قبل از خریددوربین مداربسته ونصب وراهاندازی باید یک سری اصول را رعایت کنید تا درآن محلی که قصدراه اندازی نضارت تصویری را داریدبالاترین کیفیت کارا داشته باشیدکه برای خرید دوربین مداربسته ونصب راه اندازی آن باید نکات زیر را رعایت فرمایید......

 

1-کارشناسی محل نصب

قبل از نصب وراه اندازی دوربین های مداربسته باید ابتدا آن محلی  که میخواهید دوربین مداربسته نصب کنید اول باید کارشناسی شودکه درآن محل باید از نطر کیفیت تصویر؛ منطقه دید دوربین دربیرون ویا داخل ساختمان ونحوه دید دوربین درشب ویا روزویا تعدادروزای ضبط تصاویر ویا نحوه سیم کشی به چه صورت باید باشدهمه اینها باید قبل از نصب بررسی شود.

 

 

2-مشخصات دوربین های مداربسته

وقتی که آن محل را کارشناسی کردید حالا باید نوع دوربین را با آن محلی که کارشناسی شده انتخاب کنیم که مشخصات آن با آن سازگاری داشته باشد یعنی به این صورت که وقتی ما دوربینی که میخواهید روبه رو نوردرب ورودی  نصب کنید باید قابلیتWDRقوی باشد.

 

دانلود رایگان بهترین کتاب آموزش نصب دوربین مداربسته

 

3- انتخاب نوع دوربین

دربازار سه نوع دوربین وجوددارد؛دوربین های آنالوگ،دوربینhdدوربینip

انتخاب این سه نوع دوربین بستگی به کیفیت تصویرونیازهای کوتاه مدت ویا درازمدت داردآن مکان دارد

دوربین های آنالوگ ویاhdبرای مدت کوتاه مناسب هستند یعنی اینکه بعد ازمدتی افت کیفیت دارند وبه مرور زمان کیفیت خودرا از دست میدهندولی دوربین هایipکیفت آنها ماندگارتر است واین دوربین برای نصب دردراز مدت مناسبتر است واینکه دوربین هایip برای انتقال تصویر از طریق انترنت مناسب هستند یعنی اینکه خود دوربین به اینترنت وصل میشود؛درحالی که دوربین های آنالوگ ویاHDحتما باید به دستگاهdvrوصل شوند تا بتوان از آنها انتقال تصویر گرفت.

 

 

4-قیمت دوربین مداربسته

برای آن مکانی که قصد نصب دوربین مداربسته رادارید باید بودجه کافی را اختصاص دهیدویا اینکه برای مشتری میخواهید نصب کنید باید به او بفهمانید که باید برای امنیت خود هزینه کندچون ضرری که براساس بی احتیاطی به وجودآید بسیار سنگینتر است نوعی از سیستم نظارتی را انتخاب کنید که کیفیت بالای تصویر داشته باشد وهمچنین اگر دستگاهdvrویاnvr که نصب میکنید برای افزایش دوربین هم درنظر بگیریدبه عنوان مثال اگر 4عدد دوربین کارشناسی کردید بهتر است دستگاه 8کانال بذاریدوهمچنین مقدار هاردی که برای سیستم نظارتی میخواهید بزارید باید از نظر کیفیت وتعداد روزهای ضبطی که میخواهید داشته باشد درنظربگیرید.

 

 

5-ضمانت

نوع دوربینی که نصب میکنیدباید دارای ضمانت معتبر وطولانی باشد چون در خدمات نصب و پس از فروش دچار مشکل نشوید دوربینی نصب کنید که گارانتی آن مدتش طولانی باشد اصولا دوربین های بی کیفیت را با ضمانت کم میفروشند.

 

دوست عزیز اگر هر گونه سوالی ویا نظری درمورد این مقاله برایتان پیش آمده میتوانید از نظرتان را درپایین به ما اعلام کنید تا سریعا پاسخ شما رابدهم

باتشکر

 

5نکته مهم برای خرید ونصب دوربین های مداربسته

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
محمد علی
محمد علی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

خوب بود ممنون